چطوری با همکارشو کار پیدا کنیم ؟

در این مقاله از مجله استخدامی همکارشو قصد دارم شما را با نحوه پیدا کردن شغل دلخواه خودتان از طریق سایت استخدامی همکارشو آشنا کنم و اینکه برای پیدا کردن کار چه گام هایی را می بایست طی کنید.

ساخت رزومه

رزومه کاری بسازید برای خودتان

زمانیکه بخواهید برای هر شغلی درخواست همکاری بدهید قبل از مصاحبه حضوری، کارفرماها باید یه شناختی از شما داشته باشند و در صورت مناسب بودن شرایط شما برای اطلاعات بیشتر شما را دعوت به مصاحبه کنند.

پس اولین گام برای پیدا کردن شغل ساخت یک رزومه استاندارد و مختصر ( ۲ الی ۳ صفحه) است.

در رزومه شما می بایست اطلاعاتی از قبیل نام، مشخصات،سوابق تحصیلی،سوابق کاری و مهارت های خودتان را نوشته و به صورت یک فایل قابل پرینت به کارفرمایان ارائه بدید.

خب خوشبختانه همکارشو کار شما را آسان کرده و شما تنها با عضویت در سایت همکارشو به عنوان کارجو به راحتی میتوانید به بخش ویرایش رزومه رفته و اطلاعاتی که برای قراردادن در رزومه ضروری هست را فقط پر نمایید، و در آخر بعد از تکمیل اطلاعات خودتان رزومه شما آماده است و می توانید به صورت رایگان در قالب فایل pdf دریافت کنید.

جستجو آگهی استخدامی

شغل های متناسب با مهارت و علاقه مندی های خودتان را پیدا کنید

بعد از آماده شدن رزومه شما می بایست آگهی های استخدامی مرتبط با خودتان را پیدا کنید، شما برای اینکار میتوانید به بخش آگهی های استخدامی همکارشو بروید و آگهی ها را براساس استان، دسته شغلی، نوع همکاری و… فیلتر کنید و آگهی های مناسب را مشاهده کنید و اطلاعات کامل آگهی مثل : مهارت های موردنیاز، میزان حقوق، محل دقیق کار روی نقشه، بیمه داشتن یا نداشتن و … به طور دقیق بررسی کنید و با آگاهی کامل از شرایط کار اقدام به ارتباط با کارفرما کنید.

برای ارتباط با کارفرمای آگهی میتوانید به صورت مستقیم با کارفرما از طریق شماره تماس و یا ایمیل قرار داده شده در آگهی ارتباط برقرار کنید و یا بهتر و راحت تر از این تنها با یک کلیک رزومه ای که قبلا ساخته اید و در سایت موجود هست را برای کارفرما از طریق سایت ارسال کنید.

بعد از ارسال رزومه کارفرما رزومه شما را بررسی میکند و در صورت تایید با شما تماس میگیرد و همچنین شما میتوانید از بخش درخواست های من وضعیت تایید یا عدم تایید و علت رد شدن رزومه خود را مشاهده کنید.

اطلاع رسانی از آگهی شغلی

ممکنه شغل مناسب شما الان در سایت نباشه

شاید شما آگهی مناسب خودتان را در همکارشو پیدا نکردید حالا باید چکار کرد ؟ برای این موضوع راه حلی که همکارشو ارائه داد است به کارجویان که به صورت هفتگی برای کارجویان آگهی های استخدامی جدید و متناسب با رزومه کارجو را ایمیل میکند و کارجویان میتوانند از آگهی های جدید و متناسب با رزومه خودشون اطلاع پیدا کنند و در صورت تمایل با کارفرما ارتباط برقرار کنند.

 

کلام آخر

نقطه قوت سامانه استخدامی همکارشو در مقابل رقبای خود رایگان بودن تمامی خدمات برای کارجویان و ساده سازی فرآیند استخدام برای کارجو و کارفرما، ساخت رزومه، ارتباط با کارفرما و پیدا کردن شغل مناسب و نزدیک به محل زندگی کارجویان است که همکارشو هر روز در حال توسعه و بهبود امکاناتش برای کاربران هست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.