درباره‌ی من

با سلام و احترام
اینجانب پژوهشگر (غیرحضوری) هستم که برای ارگانهایی که طرح پژوهشی در حیطه اجتماعی دارند، فعالیت می کنم. از سوی دیگر دارای یک دفتر خدمات کامپیوتری (تایپ، ترجمه، صفحه آرایی و تحلیل با نرم افزارهای آماری ...) هستم! نیازمند یک شغل دورکار هستم که در حیطه تخصصی خودم باشد (کارهای کامپیوتری و یا شبکه های اجتماعی).
سپاسگزارم

سوابق شغلی

تحلیل آماری نور- صدا و سیمای مرکز ایلام - تحلیل گر آماری- پژوهشگر غیرموظفی

  • از سال 1395

هم اکنون دفتر خدمات کامپیوتری دارم. در حال حاضر نیز به صورت پروژه ای با صدا و سیمای مرکز ایلام کارهای پژوهشی انجام می دهم.

مهارت ‌ها

نمونه کارها

مجری طرح پژوهشی: راهبرد رسانه استانی در خصوص توسعه اقتصادی استان (با تأکید بر توریسم زیارتی در اربعین حسینی (ع)) برگزیده اثر برتر و اهدای تندیس جشنواره در بخش اقتصادی در جشنواره 22 صدا و سیمای مراکز استانها - پژوهشگر غیرموظفی ( در سال 1397 )

طرح پژوهشی فوق برگزیده اثر برتر و اهدای تندیس جشنواره در بخش اقتصادی در جشنواره 22 صدا و سیمای مراکز استانها شده است

اشتراکات فرهنگی و مذهبی طوایف ایلامی با کردهای فیلی عراق - پژوهشگر غیرموظفی ( در سال 1398 )

تحلیل محتوای دو برنامه پربیننده «بنه‌مال» و «مانگه‌شو» شبکه استانی ایلام به لحاظ ارائه سبک زندگی اسلامی- ایرانی - پژوهشگر غیرموظفی ( در سال 1398 )

سوابق تحصیلی

کارشناسی ارشد جامعه شناسی (مسائل اجتماعی)

  • دانشگاه پیام نور تهران غرب
  • فارغ التحصیل
  • با سلام و احترام چندین سال هست که برای ارگان های مختلف پژوهشگری می کنم (مجری طرح های پژوهشی) از سوی دیگر چندین سال هم هست یک دفتر خدمات کامپیوتری دارم (تایپ، صفحه آرایی کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، تحلیل نرم افزارهای آماری ...) انجام می دهم! با کامپیوتر آشنایی دارم و کاریی به صورت دورکاری در همین حیطه کامپیوتری نیازمندم. سپاسگزارم

زبان‌های خارجی

  • انگلیسی (مبتدی)

دوره های گذرانده

نرم افزار SPSS

  • به مدت : 50 ساعت ساعت
  • برگزار کننده : خودم یاد گرفتم

هم اکنون دفتر خدمات کامپیوتری دارم. در حال حاضر نیز به صورت پروژه ای با صدا و سیمای مرکز ایلام کارهای پژوهشی انجام می دهم.