رزومه کاری خودتو بساز، شغل جدید متناسب با خودت رو پیدا کن


در کم تر از 5 دقیقه عضو شو، یک رزومه کامل بساز و به فرصت های شغلی درخواست همکاری بده


ساخت روزمه کاری رایگان

برخی از خدمات ما به کارجویان


تنوع در انتخاب شغل مورد نظرتون

هر روز آگهی های متنوع در سایت و اپلیکیشن همکارشو قرار میگیره از مشاغل سنتی گرفته تا مشاغل مدرن و جدید که شما با جستجو پیشرفته میتونید مناسب ترین فرصت شغلی رو پیدا کنید و با یک کلیک درخواست همکاری بدید.

نزدیک ترین شغل به محل زندگی تون

یکی دیگر از ویژگی های خاص همکارشو برای کارجویان امکان مرتب سازی آگهی ها براساس نزدیکترین فرصت شغلی به کارجویان است، که این امکان برای خیلی از کارجویانی که تمایل به کار در نزدیکی محل سکونت شون دارند مناسب هست.

رزومه ساز استاندارد

با سرویس رزومه ساز همکارشو خیلی راحت میتونید روزمه تون رو در چند دقیقه بسازید و از آن برای درخواست شغلی بعدی تون استفاده کنید، همچنین فایل pdf رزومه رو میتونید دانلود کنید و یا رزومه آنلاین خودتون را با دیگران به اشتراک بذارید.

پیگیری درخواست ها

بعضی آگهی ها شماره تماس و یا ایمیل دارند که شما مستقیما میتونید با کارفرما ارتباط برقرار کنید و یا با یک کلیک درخواست همکاری ارسال میکنید و درصورت مشاهده یا رد شدن و یا تایید شدن رزومه شما توسط کارفرما به شما اطلاع داده میشه.

اطلاع رسانی آگهی های جدید و مرتبط

با کامل کردن رزومه تون و تنظیم کردن اطلاع رسانی شغلی هر هفته آگهی های استخدامی جدید، متناسب با علایق شما و نزدیک به شما به صورت رایگان در صورت تمایل به شما اطلاع رسانی میشه.

آموزش

با دنبال کردن همکارشو تو شبکه های اجتماعی به صورت رایگان به نکات و آموزش های لازم برای کارجویان دسترسی خواهید داشت.

تمامی خدمات همکارشو برای کارجویان 100% رایگان است.

با یک رزومه خوب و استاندارد بهتر دیده شوید.


همین حالا شروع کن