هرمزنت

استخدام هرمزنت

hormoznet.net

معرفی هرمزنت

گروه پیشگامان هرمزگان در سال 1375 در راستای توسعه فرهنگ IT در کشور و بهره مندی اقشار مختلف جامعه از سرویس های اطلاعاتی و جهت حضوری فعال و موثر در این عرصه به صورت سهامی خاص در استان هرمزگان تأسیس شد.

این شرکت در همان سال موفق به اخذ مجوز ISP از اداره دیتا (Data) جهت ارائه سرویس اینترنت در استان هرمزگان گردید و در سال 1392 با دریافت مجوز ISDP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی یکی از بزرگترین ارائه دهندهای سرویس های اینترنت در سطح استان هرمزگان می باشد . در سال 1383 این شرکت با اخذ نمایندگی از یکی از شرکتهای PAP موفق به راه اندازی سرویس اینترنت پر سرعت ADSL و ISDN گردیده و در حال حاضر بعنوان بزرگترین ارائه دهنده این سرویس در سطح استان هرمزگان مشغول به فعالیت می باشد.و در سال 1392 موفق به اخذ نمایندگی رسمی محصولات میکروتیک گردید .

این شرکت در حال حاضر از طریق سرویس های خانواده DSL نظیر ADSL2+ / G.SHDSL / VDSL / VDSL2 و وایرلس و فیبرنوری خدمات ارائه می‌نماید و علیرغم حضور تعدادی FCP و ServCo در سطح استان هرمزگان ، این شرکت توانسته است با ارائه سرویس با کیفیت بالا و با نام تجاری پیشگامان بعنوان موفق ترین شرکت فعال و درآمدزا در این عرصه باقی بماند. تنوع سرویس های اینترنتی ، سرعت و کیفیت مناسب، اتصال بی وقفه به شبکه اینترنت، امکان بهره گیری از تمام پروتکل های اینترنتی و پشتیبانی 24 ساعته، از مزیت های گروه پیشگامان هرمزگان برای ارائه سرویس به مشتریان بوده و توانسته است این شرکت را به شرکتی پویا و موفق در این عرصه مبدل سازد.

شرکت پیشگامان با بیش از 40 نفر پرسنل مستقیم و 100 نفر پرسنل غیرمستقیم و همچنین در اختیار داشتن بیش از 10 نمایندگی در شهر بندرعباس ، جزیره قشم، جزیره کیش، بندر لنگه، بندر خمیر، بستک، مشغول به ارائه خدمات مختلف در حوزه اینترنت می باشد .
در راستای کسب رضایتمندی بیشتر مشترکین این شرکت با توسعه شبکه وایرلس ، پوشش گسترده ای را در سطح استان هرمزگان بوجود آورد تا در راستای ارائه خدمات تکمیلی به مشتریان محترم، امکان سرویس دهی خاص برای ارگان ها ، سازمان ها و شرکت های مختلف و همچنین برج‌ها و مجتمع‌ها را فراهم نماید
همچنین با توجه به اخذ مجوز FCP نسبت به ارائه خدمات زیر در استان هرمزگان مشغول به فعالیت می باشد:

اینترنت مرکزی ویژه برج ها و مجتمع ها
اینترنت پرسرعت ADSL
اینترنت پرسرعت بی سیم اشتراکی
پهنای باند اختصاصی
سرویس public WIFI
تلفن ثابت مبتنی بر IP
خدمات اینترنت نسل 4ثابت TD-LTE یا اینترنت بی سیم بر روی بستر سیم کارت
تیم فنی و آموزش دیده شرکت متشکل از مهندسین سیستم و شبکه و نرم افزا که دارای تجربه طولانی در صنعت انفورماتیک کشور هستند ما را قادر می سازد تا ضمن ارایه سرویس های با کیفیت بالا، خدمات دیگر همچون:

طراحی و نصب و راه اندازی و پشتیبانی شبکه های LAN ، WAN ، Wireless
طراحی و نصب تلفن های سانترال تحت شبکه (VOIP)
خدمات دیتا سنتر یا مرکز داده
خدمات دوربین مدار بسته
خدمات برنامه نویسی
مشاوره ی رایگان خرید تجهیزات شبکه و فروش تجهیزات میکروتیک
طراحی وبسایت، بهینه سازی وبسایت و مشاوره ی بازاریابی اینترنتی
را به مشترکین عزیز خود در استان هرمزگان ارائه دهیم.


فرصت های شغلی هرمزنت

هرمزنت، استخدام حسابدار
هرمزنت
  • هرمزگان/بندرعباس
  • تمام وقت (حقوق : 3 الی 4 میلیون)